سوالات متداول

ارسال کالا

هزینه ارسال کالا چقدر و بر عهده چه کسی است؟

هزینه ارسال کالا و محصولات بسته به شهر مقصد، مسافت، وزن و حجم بسته متفاوت خواهد بود و بر عهده مشتری محترم می باشد.

چه مدت بعد از ثبت سفارش، محصول به دستم می رسد؟

سفارش داخل تهران از 4 تا 24 ساعت پس از ثبت به مشتری تحویل داده خواهد شد. سفارش مربوط به سایر شهرها، پس از پرداخت مبلغ فاکتور، ظرف 48 ساعت به مشتری تحویل داده خواهد شد.

در صورتی که دریکی از شهرهای اکسپرس نباشم کالا چطور برای من ارسال می شود؟

در شهر های غیر اکسپرس، سفارشات با پست پیشتاز ارسال می شوند. به این منظور لازم است هزینه پست کالا همراه با مبلغ فاکتور توسط مشتری پرداخت گردد.

نحوه پرداخت

شرایط پرداخت چگونه است ؟

برای سفارشات داخل شهر تهران، پرداخت به انتخاب مشتری به صورت آنلاین و یا در محل انجام می گردد. برای سایر شهرها، پرداخت به صورت آنلاین می باشد.

ثبت سفارش

حوه ثبت سفارش در آپایرون چگونه است؟

سفارشات از طریق وبسایت آپایرون به صورت آنلاین ثبت می شوند.

آیا امکان مراجعه حضوری برای خرید وجود دارد ؟

از آنجا که آپایرون یک فروشگاه اینترنتی است و به صورت آنلاین اقدام به فروش کالا می کند، امکان خرید و مراجعه حضوری وجود ندارد.

آیا می توانم با تماس تلفنی سفارش ثبت کنم ؟

به دلیل حجم بالای سفارشات آنلاین و مکانیزه بودن سیستم پرداخت و ثبت سفارش، امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود ندارد.

بازگشت کالا

تا چه مدت می توانم کالای خریداری شده را تعویض کرده و یا بازگردانم؟

از زمان ارسال کالا به مدت 4 روز امکان تعویض و بازگشت کالا وجود دارد.

هزینه بازگرداندن و تعویض کالا به عهده چه کسی است؟

اگر علت بازگشت کالا خرابی محصول و یا اشتباه در ارسال باشد، هزینه بازگشت و یا تعویض کالا با آپایرون و در غیر این صورت با مشتری محترم خواهد بود.

در چه صورت امکان بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده وجود ندارد؟

در صورتی که بسته بندی محصول باز شده، از آن استفاده شده باشد و یا زمان مقرر برای بازگشت و تعویض کالا گذشته باشد، امکان بازگرداندن کالا وجود نخواهد داشت.

اصالت کالا

چگونه از اصالت کالا باخبر شوم ؟

اصالت کالا در آپایرون اصلی جدایی ناپذیر از هویت این مجموعه است . تمام محصولات در آپایرون با داشتن لیبل سازمان غذا و دارو اطمینان خریدار را نسبت به اصالت کالا تضمین می کند. خریدار پس از خرید کالا با مشاهده برچسب سازمان غذا و دارو و وارد کردن کد پیگیری آن در سایت این سازمان، می توان از اصالت کالا اطمینان حاصل کرد.

مشاوره

مشاوره درباره محصول و یا فروش از چه راهی صورت می گیرد ؟

همراهی و پاسخگویی از ابتدا یکی از دغدغه های آپایرون بوده است. برای رسیدن به مجموعه ای پاسخگو، مشاورین آپایرون در بخش فروش از طریق چت آنلاین پاسخگوی پرسش های خریداران خواهند بود. همچنین ایمیل های بخش فروش و مشاورین در دسترس مخاطبان است و آنها می توانند هر لحظه با این مجموعه در ارتباط باشند و سوالات خود را مطرح کنند.

سایر پرسش ها

چطور می توانم از تخفیف ها و شرایط ویژه بهره مند شوم ؟

آپایرون تخفیف های متنوع و گوناگونی دارد که در روزها، ماه ها و فصل های سال و در مناسبت های گوناگون اعمال می کند. با عضویت در خبرنامه می توانید پیش از دیگران از از این تخفیف ها با خبر شوید. همچنین کلیه تخفیف ها در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آپایرون اعلام خواهند شد.

چرا باید در باشگاه مشتریان عضو شوم ؟

عضویت در باشگاه مشتریان آپایرون امکانات ویژه ای در اختیار شما قرار می دهد. با عضویت در باشگاه مشتریان علاوه بر اطلاع از تخفیف ها، می توانید با امتیازات ویژه ای که به اعضای باشگاه مشتریان داده می شود، درصد تخفیف خود را بالا برده و خرید به صرفه تری داشته باشید.

شرایط خرید کلینیک ها به چه صورتی است ؟

از آنجا که آپایرون بزرگترین فروشگاه تخصصی محصولات و خدمات زیبایی و سلامت است و بیشترین ارتباط و تعامل را با کلینیک ها و پزشکان زیبایی دارد، برای خرید آن ها امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته است.

منو اصلی

× بپرس