سرنگ لوئرلاک آوا 5ml

بازگشت
  • ارسال توسط آپایرون
    این کالا در انبار آپایرون تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک آپایرون ارسال خواهد شد.

توضیحات

با سرنگ تزریق آوا، بدون درد تزریق کنید

سرنگ تزریق آوا از سه بخش سرسوزن، محفظه استوانه‌ای مدرج و سیلندر تشکیل شده است. سرنگ‌ها در اندازه‌های مختلف وجود دارند و برای تزریق استفاده می‌شوند.

بر اساس شکل نوک سرنگ انواع سرنگ عبارتند از سرنگ لوئرلاک (سر پیچی)، سرنگ لوئر اسلیپ (غیر پیچی)، سرنگ کاتتری و سرنگ با نوک پهن. طراحی سرنگ‌های لوئرلاک به گونه‌ای است که هاب سرسوزن به صورت پیچی در بدنه سرنگ قفل شده و امکان جدا شدن سر سوزن از سرنگ وجود ندارد.

در سرنگ‌های لوئر اسلیپ، سر سوزن با فشار وارد شده به قسمت هاب و با اصطکاک به وجود آمده بین هاب و نوک سرنگ، در جای خود سفت می‌شود و امکان بیرون آمدن سرسوزن در هنگام استفاده وجود دارد.

در سرنگ لوئرلاک آوا ۵ml، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ، روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. از ویژگی‌های منحصر به فرد سرنگ لوئرلاک، جدا نشدن سرسوزن از سرنگ در فرآیند تزریق و همچنین عدم نشت دارو است.

یکی از مزایای سرنگ‌های لوئرلاک نسبت به سرنگ‌های ساده این است که به دلیل پیچ شدن سرسوزن بر روی سرنگ، میزان نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ طی تزریق تقریباً صفر است. از طرفی، امکان تعویض سرسوزن بر روی این نوع سرنگ‌ها در صورت نیاز به تعویض سرسوزن، به راحتی امکان‌پذیر است.

رنگ هاب گیج قطر خارجی
نارنجی ۳۲ ۰.۲۳
بنفش ۳۱ ۰.۲۵
زرد ۳۰ ۰.۳
قرمز ۲۹ ۰.۳۳
خاکستری ۲۷ ۰.۴
نارنجی ۲۵ ۰.۵
آبی تیره ۲۳ ۰.۶
مشکی ۲۲ ۰.۷
سبز ۲۱ ۰.۸
زرد ۲۰ ۰.۹
صورتی ۱۸ ۱.۲
سفید ۱۶ ۱.۶

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرنگ لوئرلاک آوا 5ml”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *