کوکتل مزوتراپی فیوژن F-GINKGO جهت کاهش رادیکال آزاد و درمان سلولیت

بازگشت
  • ارسال توسط آپایرون
    این کالا در انبار آپایرون تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک آپایرون ارسال خواهد شد.

725,000 تومان

برند:فیوژن

توضیحات

وقتی با یک نفر تازه آشنا می‌شویم، اگر این سؤال اول نباشد قطعاً سؤال دوم است: شما چند سالتونه؟ جواب بیشتر ماها به این سؤال این است که «بهم چند می‌خوره؟». حالا اگر سن ما را کمتر از چیزی که هست حدس بزند، قند در دلمان آب می‌شود!

ولی اگر حدسش، بیشتر از سن ما بود، بهتر است به دو چیز دقت کنیم یکی وضعیت پوستمان و دیگری وزنمان. چون معمولاً افرادی که پوست‌شان چین و چروک زیادی دارد یا اندام‌شان متناسب نیست، خیلی از سن‌شان بزرگتر دیده می‌شوند.

پس توجه کردن به این دو مورد، نه فقط به خاطر زیبایی بلکه برای سلامت خودمان اهمیت زیادی دارد. در این مطلب، ابتدا با رادیکال آزاد و اثرات آن بر روی روند پیری بدن آشنا می‌شویم و در ادامه، روش مزوتراپی را به عنوان راهکاری برای درمان سلولیت و مقابله با رادیکال آزاد بررسی می‌کنیم.

با مزوتراپی، رادیکال آزاد بدن را از بین ببرید

قبل از هر چیزی می‌خواهیم در مورد یک تئوری جالب به نام تئوری رادیکال آزاد صحبت کنیم. این طور بگوییم که گاهی در اثر تابش نور خورشید مولکول اکسیژن موجود در بدن، به دو اتم شکسته می‌شود که این دو اتم بعد از جدا شدن از هم، الکترون‌های جفت نشده دارند. به این فرآیند، استرس اکسیداتیو و به این اتم‌ها، رادیکال آزاد می‌گوییم.

از آنجایی که این اتم‌ها دوست دارند با اتم‌های دیگر جفت شوند و خودشان را از این حالت ناپایدار بیرون بیاورند، تمام بدن را می‌گردند تا جفت خود را پیدا کنند. همین ویژگی، آن‌ها را برای پوست ما خطرناک می‌کنند.

چرا که مثل یک وصله ناجور به سلول‌های سالم پوست، پیوند می‌خورند و باعث آسیب رساندن به آن‌ها می‌شوند. حالا تئوری رادیکال آزاد می‌گوید که این اتم‌های سرگردان، روند پیری را سرعت می‌بخشند.

برای مقابله با این رادیکال‌های آزاد که می‌توانند از راه‌های مختلف مثل غذایی که می‌خوریم، هوایی که تنفس می‌کنیم، دارویی که مصرف می‌کنیم یا آبی که می‌نوشیم، وارد بدن‌مان شوند، آنتی‌اکسیدان‌ها بسیار کمک‌مان می‌کنند. آنتی‌اکسیدان‌ها، مولکول‌هایی هستند که داوطلبانه به رادیکال‌های آزاد الکترون می‌دهند تا این رادیکال‌های آزاد نتوانند به دیگر سلول‌ها وصل شوند، در حالی که خودشان هم ناپایدار نمی‌شوند.

آنتی‌اکسیدان در بدن تولید می‌شود اما مقدار آن بسیار کم است. به همین دلیل می‌توانیم آن‌ها را از غذاها دریافت کنیم که البته این کار هم کمی مشکل است. یک روش جدید برای دریافت آنتی‌اکسیدان و مقابله با پیری پوست، مزوتراپی است که از طریق تزریق ماده مزوی گیاهی به زیر پوست، مواد مورد نیاز به بدن رسیده و می‌تواند اثر خود را بر روی رادیکال‌های آزاد بگذارد.

بنابراین مهم است که چه محصولی برای مزوتراپی انتخاب می‌شود. یکی از برندهای معتبر در مزوتراپی، فیوژن اسپانیاست که کوکتل F-GINKGO را برای مقابله با رادیکال آزاد و در نتیجه جوانسازی پوست و همچنین درمان سلولیت ارائه کرده است. البته کوکتل‌های دیگری از فیوژن شامل F-ANTI-OX ،F-XFC ،F-XFC  ،F-VITAMIN ACE و F-VITAMIN C نیز خاصیت آنتی اکسیدانی دارند و می‌توانند رادیکال‌های آزاد را از بین ببرند.

کوکتل F-GINKGO، بمب مزوفیوژن‌ها

از آنجا که تنها ماده تشکیل دهنده کوکتل F-GINKGO، عصاره جینکو با خواص بیشمار است، این کوکتل کاربردهای بسیار زیادی دارد. عصاره جینکو از دو ماده اصلی فلاونوئیدها و ترپن‌ها تشکیل شده است. فلاونوئیدها در واقع رنگدانه‌های گیاهی هستند که خاصیت آنتی‌اکسیدان و ضد رادیکال قوی دارند. ترپن‌ها هم اساساً اسانس گیاهی هستند که بیشتر ضد التهاب محسوب می‌شوند. شما هم کنجکاوید بدانید که عصاره جینکو دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟ این عصاره گیاهی می‌تواند تأثیرات زیر را داشته باشد:

  • با وجود فلاونوئیدها در عصاره جینکو، عروق خونی گشاد می‌شوند که خود منجر به افزایش گردش خون خواهد شد. با افزایش جریان خون هم به درمان سلولیت کمک می‌شود و هم به جوانسازی پوست. این خاصیت فلاونوئیدها باعث می‌شود تا در کنار کوکتل‌های ریزش مو، از این کوکتل به عنوان تقویت کننده استفاده شود.
  • این عصاره، ضد ورم، ضد واریس و تحریک کننده کلاژن سازی است. به همین دلیل می‌تواند تأثیر بی‌نظیری در جوانسازی داشته باشد.
  • به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد رادیکال آزاد که دارد می‌تواند از پوست در برابر نور ماورای بنفش (UV) خورشید به خوبی محافظت کند. جالب اینجاست که حتی این کار را خیلی بهتر از بتا کاروتن و ویتامین E انجام می‌دهد.
  • عصاره جینکو ضد التهاب است و همین ویژگی می‌تواند بازسازی سلولی و جوانسازی را به دنبال داشته باشد.

پس اگر کوکتلی می‌خواهید که تمام این کارها از درمان سلولیت گرفته تا جوانسازی پوست را برایتان انجام دهد، کوکتل F-GINKGO فیوژن را انتخاب کنید.

فیوژن جینکو یک آنتی‌اکسیدان قوی است که فعالیت رادیکال آزاد را کاهش می‌دهد، یک درمان مؤثر برای کاهش سلولیت است و باعث افزایش جریان گردش خون می‌شود. برگ‌های جینکو دارای دو گروه اصلی از ترکیبات، فلاونوئیدها و ترپن‌ها هستند. این ترکیبات پایه‌ای در فعالیت‌های آنتی‌اکسیدانی ضروری هستند. قدرتمندترین اثر جینکو در سیستم گردش خون است. این مواد در روش مزوتراپی در پوست تزریق می‌شوند و چون وارد خون نمی‌شوند، عوارض جانبی ندارند.

تخلیه کننده و عامل ونوتونیک

فینوئیدهای جینکو به طور مستقیم میکرو مویرگ‌ها را رقیق می‌کند و گردش خون را افزایش می‌دهد. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که عصاره جینکو نسبت به بتا کاروتن و ویتامین E اثر بیشتری برای کاهش استرس ناشی از اشعه UV در سلول‌های اپیدرمیک دارد.

جینکو یک آنتی‌اکسیدان قوی برای کاهش فعالیت رادیکال آزاد در مزوتراپی است. علاوه بر این، تولید فیبروبلاست، کلاژن و فیبرونکتین خارج سلولی را افزایش می‌دهد. از این محصول می‌توان در مزوتراپی صورت و مزوتراپی مو بهره برد.

یکی از مهمترین مزایای مزوتراپی نسبت به جراحی، غیر تهاجمی بودن این روش است. از این رو، روشی مطمئن برای درمان سلولیت و کاهش رادیکال آزاد در بدن است. در مزوتراپی جای زخم باقی نمی‌ماند و عوارض جانبی جراحی را ندارد.

با مزوتراپی فیوژن می‌توان بدون نگرانی از عوارض جانبی، مواد مغذی مورد نیاز پوست و مو را تأمین کرد. عوارض مزوتراپی با فیوژن نسبت به دیگر روش‌ها بسیار کمتر است و عملاً هیچ عوارضی ندارد. هزینه مزوتراپی با توجه به وضعیت فرد متفاوت است و معمولاً بعد از مشاوره با پزشک مشخص خواهد شد. با مزوتراپی فیوژن، بهترین نتیجه در کمترین زمان حاصل خواهد شد.

نحوه استفاده مزو فیوژن

محصولات می‌تواند با استفاده از روش‌های الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزو و مزونیدلینگ اعمال شود.

مواد فعال
Ginkgo extract

برند

فیوژن

لوگو فیوژن

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کوکتل مزوتراپی فیوژن F-GINKGO جهت کاهش رادیکال آزاد و درمان سلولیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *