کوکتل مزوتراپی فیوژن F-XBC درمان سلولیت

موجود در انبار
 • ارسال توسط آپایرون
بازگشت
 • ارسال توسط آپایرون
  این کالا در انبار آپایرون تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک آپایرون ارسال خواهد شد.

1,235,000 تومان

برند:فیوژن

توضیحات

درمان سلولیت را به تعویق نیاندازید

کاش ما هم مثل آلیس در سرزمین عجایب بودیم. هر آرزوی محالی که می‌کردیم، برآورده می‌شد. خود من که ۳۰ سالگی را رد کرده‌ام، یکی از بزرگترین آرزوهایم این است که برگردم به ۲۰ سالگیم! چه کسی از جوان شدن بدش می‌آید.

درست است که با گذر زندگی، آدمی پخته‌تر و عاقل‌تر می‌شود اما مهمترین اتفاق در این سرازیری عمر، تغییراتی است که در صورت و اندام خودمان می‌بینیم: چروک‌های پیشانی‌مان به عمق یک حادثه می‌شود، موهایی که جای خالیشان همیشه روی سرمان سبز است و وزن‌مان که همیشه بر روی دوش‌مان سنگینی می‌کند.

همین موقع‌هاست که شاید بعضی از ما آثاری از سلولیت را هم در جای جای بدنمان پیدا کنیم. سلولیت یک دغدغه همیشگی مخصوصاً برای خانم‌هاست. به همین خاطر، شناختن روش‌های درمان سلولیت به اندازه شناخت خود سلولیت اهمیت زیادی دارد. پس تصمیم گرفتیم در این مطلب، در مورد دلایل ایجاد سلولیت و انواع روش‌های درمان سلولیت با شما صحبت کنیم.

درمان سلولیت را به مزوتراپی بسپارید

سلولیت، تجمع چربی زیر پوست است که باعث ایجاد فرورفتگی در پوست شده که ظاهری شبیه به پوست پرتقال ایجاد می‌کند. این تجمع چربی اغلب در باسن و ران مشاهده می‌شود اما گاهی در شکم هم ظاهر می‌شود. جالب است بدانید که سلولیت بیشتر در خانم‌ها دیده می‌شود و بیش از ۹۰ درصد خانم‌ها درجه‌ای از سلولیت را تجربه می‌کنند. به طور کلی، عواملی که در ایجاد سلولیت نقش دارند عبارتند از:

 • سن: با افزایش سن پوست نازک‌تر شده و سلولیت بیشتر نمایان می‌شود. معمولاً در سن ۴۰-۳۰ سالگی این سلولیت‌ها قابل مشاهده هستند.
 • سابقه خانوادگی: اگر پدر یا مادر شما دچار سلولیت هستند احتمال بیشتری دارد که خود شما، در سن‌های پایین دچار سلولیت شوید.
 • بارداری: بعضی از خانم‌ها طی بارداری یا بعد از آن دچار سلولیت در ناحیه شکم می‌شوند. این مشکل به دلیل افزایش وزن زیاد در مدت زمان کم و نیز سطح بالای استروژن اتفاق می‌افتد.
 • رژیم غذایی: اگر غذاهایی که می‌خورید، به قدر کافی به بدنتان آنتی‌اکسیدان نرساند یا در طول روز، آب کافی ننوشید باعث می‌شود تا پوست، کلاژن خود را از دست داده و همچنین دهیدراته شود. هر دوی این‌ها، نمود سلولیت را بیشتر می‌کنند.
 • التهاب: چنانچه در ناحیه‌ای از بدن التهاب وجود داشته باشد، این التهاب بر روی بافت همبند اثر گذاشته و احتمال گیر افتادن چربی زیر پوستی در بافت همبند و ایجاد سلولیت افزایش می‌یابد.
 • وزن: افزایش یا کاهش شدید وزن می‌تواند باعث کشیدگی پوست بدنتان شود که همین، منجر به تجمع سلول‌های چربی و ایجاد سلولیت خواهد شد.

درست است که سلولیت به خودی خود خطری برای سلامتی ندارد اما اکثر افراد ترجیح می‌دهند که از شر آن خلاص شوند یا حداقل سلولیتشان کمتر جلب توجه کند. آنقدر روش‌های درمانی مختلفی برای درمان سلولیت وجود دارد که گاهی انتخاب بهترین روش برای ما بسیار سخت خواهد شد. درمان‌های مرسوم برای درمان سلولیت عبارتند از:

 • امواج صوت (Acoustic Wave): با ارسال امواج صوت، بافت‌های درگیر در سلولیت از هم جدا شده و سلولیت می‌تواند رفع شود. اگر امواج با انرژی بالا استفاده شود حتی می‌تواند کلاژن سازی را هم تقویت کند.
 • لیزر (Laser): با بهبود خونرسانی در ناحیه دچار سلولیت باعث می‌شود که بافت چربی از بین برود و از طرفی پوست ضخیم‌تر و سفت‌تر شود. هر دوی این‌ها، منجر به بهتر شدن ظاهر سلولیت می‌شود.
 • ماساژ (Massage): ماساژ دادن سلولیت، مواردی مثل کاهش سفتی عضلات، خروج بهتر سموم از طریق سیستم لنفاوی و بهبود خونرسانی را به دنبال دارد. همه این‌ها، کیفیت پوست را بیشتر کرده و ظاهر سلولیت را اصلاح می‌کند.
 • سابسیژن (Subcision): در این روش که به آن سلفینا هم گفته می‌شود، از یک سوزن برای باز کردن باندهای تشکیل شده در زیر پوست استفاده می‌شود که حذف سلولیت را در پی دارد.
 • مزوتراپی (Mesotherapy): با تزریق ماده مزوی اختصاصی در زیر پوست، به خروج محتویات داخل سلول‌های چربی و دفع آن از بدن کمک می‌کند.

روش مزوتراپی، یک روش جدید برای درمان سلولیت بوده که مهمترین مزیت آن نسبت به سایر روش‌ها، استفاده از مزوهای کاملاً گیاهی است.

اگر برای تناسب اندام خود سراغ این روش رفته‌اید دقت کنید که اعتبار برند مزو، مهمترین نقش را در نتیجه عمل دارد. برند توصیه شده برای درمان سلولیت، فیوژن اسپانیا بوده که به طور تخصصی، کوکتل‌ F-XBC را ارائه کرده است. می‌خواهید بدانید این کوکتل در بدن شما چه می‌کند؟ پس ادامه این نوشته را بخوانید.

گفتنی‌های کوکتل F-XBC

هدف اصلی کوکتل F-XBC، درمان سلولیت و بازگرداندن تناسب اندام شماست. این کوکتل با داشتن ترکیبات متنوعی مثل هیالورونیداز (Vectorized Hyaluronidase)، کنگر فرنگی (Artichoke)، عصاره جینکو بیلوبا (Ginkgo Biloba)، لیپاز (Vectorized Lipase)، سیلیس آلی (Organic Silica)، کافئین (Caffeine)، ال کارنیتین و تائورین (L-Carnitine & Taurine)، عصاره ملیلوتوس (Melitotus) و عصاره هیدروکوتیل (Hydrocotyle) کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. اثرات این مواد به صورت زیر است:

 • هیالورونیداز، کنگر فرنگی و عصاره جینکو بیلوبا کاری که انجام می‌دهند این است که مایعات تجمع یافته بین بافتی را از بدن خارج می‌کنند و از این طریق باعث کاهش حجم سلولیت می‌شوند.
 • لیپاز، سیلیس آلی و کافئین باعث تحریک سلول‌های چربی می‌شوند و آن‌ها را تشویق کرده تا چربی داخل خود را آزاد کنند، یعنی عمل لیپولیز را تسریع می‌کنند.
 • ماده بعدی، ال کارنیتین و تائورین است که متابولیسم چربی را در سلول‌های چربی افزایش می‌دهد.
 • عصاره ملیلوتوس یا شبدر زرد هم با بهبود خونرسانی، از تشکیل مجدد سلولیت جلوگیری می‌کند.
 • آخرین ماده، عصاره هیدروکوتیل است که پوست را سفت می‌کند. بنابراین شلی و افتادگی پوست را که ناشی از حذف چربی‌ها است، درمان خواهد کرد.
 • همان‌طور که گفتیم، کوکتل F-XBC حاوی کافئین است. بنابراین اگر به کافئین حساسیت دارید می‌توانید برای درمان سلولیت خود از کوکتل‌های F-MAGISTRAL و F-MUSCLE FIT استفاده کنید.
 • از طرفی، کوکتل F-XBC می‌تواند برای درمان غبغب استفاده شود. علاوه بر این کوکتل، امکان استفاده از کوکتل‌های F-PPC و  F-PPC نیز برای رفع غبغب وجود دارد.

کوکتل F-XBC، درمان نهایی چاقی برای رسیدن به بهترین استایل است که این کار را با استفاده از مکانیزم‌های مختلف و از راه کاهش سطح پوست پرتقال، تحریک لیپولیز و تخلیه انجام می‌دهد.

مزوتراپی لاغری یکی از رو‌ش‌های تأیید شده برای چربی سوزی و کاهش وزن است که به دلیل استفاده از مواد مورد نیاز بدن، عوارض جانبی ندارد. در واقع با انجام تمام فرآیند‌های بیولوژیکی بر روی سلولیت، نتایج فوق‌العاده‌ای را می‌گذارد.

عصاره‌های هیالورونیداز، آرتیشوک و جینکو، مایعات همراه با سموم را که در بافت چربی انباشته شده‌اند، از بین می‌برند و منجر به درمان ادم و سلولیت ادماتو می‌شوند. لیپاز، ارگانیک سیلیکون و کافئین باعث تحریک آدیپوسیت‌ها و آزادسازی چربی به داخل جریان خون شده در حالی که ال کارنیتین یک عامل تسهیل‌کننده تبدیل چربی به انرژی در داخل سلول است و برای تکمیل این روند، ملیلوتوس عروق خونی را احیاء می‌کند تا از تجمع سلولیت جدید جلوگیری شود و در نهایت عصاره هیدروکوتیل از شل شدن پوست به دلیل کاهش حجم جلوگیری می‌کند و پوست را سفت می‌کند.

یکی از مهم‌ترین مزایای مزوتراپی نسبت به جراحی، غیر تهاجمی بودن این روش است. در مزوتراپی جای زخم باقی نمی‌ماند و عوارض جانبی جراحی را ندارد. از این کوکتل می‌توان برای مزوتراپی غبغب استفاده کرد.

لیپولیز و درمان سلولیت

یکی از مهمترین مزایای مزوتراپی لاغری و درمان سلولیت نسبت به جراحی، غیر تهاجمی بودن این روش است. از این رو، روشی مطمئن برای چربی سوزی است. با مزوتراپی فیوژن می‌توان بدون نگرانی از عوارض جانبی، مواد مغذی مورد نیاز پوست و مو را تأمین کرد.

عوارض مزوتراپی با فیوژن نسبت به دیگر روش‌ها بسیار کمتر است و عملاً هیچ عوارضی ندارد. هزینه مزوتراپی با توجه به وضعیت فرد متفاوت است و معمولاً بعد از مشاوره با پزشک مشخص خواهد شد. با مزوتراپی فیوژن بهترین نتیجه در کمترین زمان حاصل خواهد شد.

نحوه استفاده مزو فیوژن XBC

محصولات می‌تواند با استفاده از روش‌های الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزو و مزونیدلینگ اعمال شود.

مواد فعال
Vectorized lipase & hyaluronidase
Caffeine
Organic silica
L-carnitine & taurine
Ginkgo biloba
Cynara
Melilotus & hydrocotyle extract

برند

فیوژن

لوگو فیوژن

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کوکتل مزوتراپی فیوژن F-XBC درمان سلولیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *