قوانین سایت

 

قوانین فروشگاه آپایرون

شرکت آپایرون به عنوان فروشگاهی فعال در عرصه مجازی و آنلاین تابع قوانین تجارت الکترونیک و تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران است. هر گونه خرید و ثبت سفارش از فروشگاه آپایرون به منزله پذیرفتن قوانین آن است و آپایرون برخلاف قوانین یاد شده مسئولیتی را نمی پذیرد. آپایرون به عنوان فروشگاهی که ارائه دهنده محصولات زیبایی و سلامت است، هیچگونه مسولیتی درباره چگونگی استفاده از این محصولات نخواهد داشت. نوع و طریقه استفاده و نتایج حاصل شده از آن بسته به نظر پزشک و مشاوره با پزشک متخصص است و آپایرون هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. پیشنهاد آپایرون به شما این است که استفاده از محصولات زیبایی تحت نظر و مشاوره پزشک متخصص صورت بگیرد. تمام محصولات ارائه شده در آپایرون دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و پس از تحویل به مشتری در صورت باز شدن محصول هیچگونه تعویض و مرجوعی صورت نخواهد گرفت.

آپایرون پس از ثبت سفارش تا رسیدن محصول به مشتری پیگیر انجام آن خواهد بود اما پس از تحویل مسئولیت بررسی و درستی کالا بر عهده مشتری خواهد بود .

تمام مطالب مندرج در سایت درباره محصولات از منابع ایرانی و یا ترجمه منابع انگلیسی آن است و آپایرون  مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی کارکرد آنها در استفاده ندارد .

آپایرون یک فروشگاه اینترنتی است و مسئولیتی نسبت به سفارش و اثرات محصولات و موارد پس از آن نخواهد داشت. مسئولیت مصرف محصولات با پزشکان و شخص مراجعه کننده خواهد بود .

قوانین بازگرداندن کالا

در صورت تمایل مشتری به تعویض یا بازگشت کالا، اگر مشکلی در محصول یاد شده نباشد و دلایل دیگری برای ارجاع  یا یازگشت وجود داشته باشد، مسئولیت ارسال و هزینه آن با شخص مشتری می باشد.

قوانین پرداخت

پس از ثبت سفارش امکان پرداخت از طریق سایت و یا تحویل در محل وجود خواهد داشت در صورتی که پرداخت هزینه در محل به هر دلیلی صورت نگیرد پیک کالا را به شرکت باز گردانده و آپایرون مسئولیتی برای تحویل کالا نخواهد داشت.

 

منو اصلی

× بپرس